Kategorie sklepu
categories
PrestaShop

Nowe produkty

Nowe produkty

Znakowanie

Wybór najlepszego prezentu - z naszej szerokiej kolekcji produktów dla Twoich potrzeb promocyjnych to tylko połowa sukcesu. Wygląd logo lub wiadomości jaką chcesz przekazać jest również bardzo ważny. Aby zapewnić realizację Twoich potrzeb promocyjnych, zapewniamy różnorodne technologie druku, od tradycyjnych metod po najnowocześniejsze metody cyfrowe.

Logo do nadruku przyjmujemy w formatach: ai, png, jpg, tiff, pdf, eps maksymalnie w 5000x5000 pikseli.

Poniższy przewodnik ma na celu krótkie zapoznanie się z naszymi technikami zdobień i pomoc w wyborze najlepszego produktu.Haft (code: BR)

Haft jest używany do zdobienia wyrobów tekstylnych, dzięki czemu uzyskujemy trwałe i wysokiej jakości nadruki za pomocą automatycznej hafciarki, która nakłada nitkę przez ściegi igłowe. Dopasowanie Pantone nie jest możliwe, ze względu na ograniczone kolory nici.
Ceramika i technologia XP (code: C)

Druk ceramiczny służy do oznaczania kubków, szklanek i niektórych przedmiotów metalowych za pomocą specjalnych farb ceramicznych wypalanych w wysokiej temperaturze. Etykieta jest nakładana na produkt podobnie jak druk transferowy, a następnie wypalana w piecu.
Tampondruk na ceramice (code: CP)

Tampondruk na ceramice to ekonomiczny sposób znakowania ceramicznych i szklanych produktów. Technologia ta pozwala znakować maksymalnie 2 kolorami niewielkie logo.
Cyfrowa wkładka papierowa (code: DG)

Druk cyfrowy służy do nadrukowywania produktów papierowych i wkładów papierowych w jakości fotograficznej. Wkładki papierowe mogą być produkowane w różnych rozmiarach i kształtach.
Epoxy doming (code: DO)

Epoxy doming jest unikalną technologią druku, z wykorzystaniem pełnokolorowych zadrukowanych naklejek pokrytych 2-składnikową żywicą. W rezultacie obrobiona naklejka będzie miała trójwymiarowy wygląd. Logo z powierzchnią epoksydową może być produkowane w niestandardowych kształtach i jest odporne na promienie UV.
Transfer cyfrowy (code: DT)

Transfer cyfrowy to nowoczesna, full kolorowa alternatywa dla tradycyjnego druku transferowego. Projekt jest drukowany w jakości fotograficznej na papierze transferowym za pomocą specjalnej drukarki cyfrowej, a następnie nakładany na produkt za pomocą prasy termicznej. Nasza technologia transferu cyfrowego nie ma ograniczeń co do wielkości ani kształtu nadruków.
Grawer (code: E)

Grawerowanie wykorzystuje lasery do znakowania produktu. Powierzchnia praktycznie spala się podczas procesu tworzenia logo. Nawet małe logo można wydrukować dokładnie. Grawerowanie ma zastosowanie do metalu, drewna, szkła i niektórych produktów z tworzyw sztucznych.
Tłoczenie (code: O)

Tłoczenie to elegancki proces, który zmienia powierzchnię materiału, który został wytłoczony, tworząc wrażenie 3D. Efekt ten osiąga się poprzez wciśnięcie specjalnie wykonanej matrycy na powierzchnię produktu.
Tampondruk (code: P)

Tampondruk to najpopularniejsza, tradycyjna metoda znakowania atramentem. Ta technologia wykorzystuje podkładkę silikonową do przenoszenia atramentu na przedmiot z drobnymi detalami i wysoką dokładnością, stosowaną do szerokiej gamy materiałów. Tampodruk umożliwia etykietowanie zakrzywionych powierzchni.
Kolorowy grawer (code: RE)

Kolorowy grawer to specjalna technologia, wykorzystująca promienie laserowe o różnych długościach fali, aby uzyskać kolorowe nadruki na przedmiotach metalowych, bez użycia barwników i chemikaliów.
Rotacyjny sitodruk 300x300.jpg

Sitodruk rotacyjny (code: RS)

Rotacyjny sitodruk to specjalny rodzaj sitodruku do etykietowania butelek. Rotacyjny maszyna sitodrukowa obraca produkt równolegle z sitem, co powoduje ciągłe drukowanie na całej powierzchni produktu.
Sitodruk (code: S)

Sitodruk jest tradycyjnym, opartym na farbach procesem zdobienia (dla produktów płaskich lub spłaszczanych) o wysokiej trwałości i dokładności kolorów. Podczas procesu sitodruku farba jest bezpośrednio rozprowadzana po powierzchni sita, a następnie utrwalana za pomocą obróbki cieplnej.
Sublimacja (code: SU)

Druk sublimacyjny to pełnokolorowa, cyfrowa technika zdobienia z fotograficzną jakością. Wzory drukowane są specjalnym tuszem na papierze transferowym, a następnie wprasowywane na gorąco w powierzchnię produktu. Sublimacja ma zastosowanie do produktów poliestrowych w jasnych kolorach lub powierzchniach przystosowanych pod sublimację.
Transfer (code: T)

Druk transferowy opiera się na tradycyjnym sitodruku, jednak zamiast bezpośredniego drukowania na materiale, projekt jest drukowany na papierze transferowym, a następnie wgrzewany za pomocą prasy termicznej. Druk transferowy ma zastosowanie do szerokiej gamy produktów i ma kilka zalet w porównaniu z sitodrukiem.
Technologia UV LED (code: UV)

Druk UV LED jest pełnokolorowym, cyfrowym procesem zdobienia wykorzystującym utwardzane promieniowaniem UV atramenty. Loga są drukowane bezpośrednio na powierzchni produktu w wysokiej rozdzielczości, dając niemalże efekt fotograficzny.
Druk vision film (code: VF)

Druk Vision Film jest specjalną techniką druku szkieł okularów przeciwsłonecznych. Podczas tego procesu nakłada się cyfrowo nadrukowaną i perforowaną folię, umożliwiając wysoki stopień personalizacji.
Naklejka winylowa (code: VS)

Naklejki winylowe są cyfrowo drukowane w full kolorze. Są to naklejki samoprzylepne przeznaczone do różnych w tym trudnych do drukowania produktów. Mogą być produkowane w różnych rozmiarach i kształtach.
Transfer na białej ceramice (code: WPC)

Specjalna technologia znakowania full kolor dla białych, ceramicznych produktów, w oparciu o technologie transferu.